Interia.pl (23 lipca 2017)

Nie zwracamy uwagi na widok pijanego mężczyzny na ulicy. Traktujemy to jako normę. W przypadku kobiety od razu myślimy: jaka z niej zła matka, co ona ze sobą zrobiła? Stygmatyzacja jest widoczna na pierwszy rzut oka - podkreśla w rozmowie z Interia Maciej Kubisiak. 

WYWIAD

 

Radio Łódź - Zdrowym Być (26,27 i 28 kwietnia 2017)
Monika Porowska oraz Ewa Książek-Kubisiak odpowiadały na pytania Doroty Matyjasik dotyczące uzależnień wśród kobiet.

AUDYCJA

 

Radio Dla Ciebie (13 maja 2017)
Wieczór RDC: depresja – bardziej dotkliwa dla kobiet, czy mężczyzn? Ewa Książek-Kubisiak i Monika Porowska gościły w audycji Roberta Łuchniaka.

AUDYCJA

 

Polskie Radio Czwórka (23 maja 2017)

Kto w parze żyjącej z problemem alkoholowym częściej jest uzależniony - kobieta czy mężczyzna? Co dzieje się w takim związku, jak on funkcjonuje na co dzień? Co zmienia się w relacji gdy osoba uzależniona podejmuje terapię? Na pytania dotyczące terapii par odpowiadały Ewa Książek-Kubisiak i Monika Porowska.

AUDYCJA

 

Polskie Radio 24 (15 lipca 2017)

Wakacje to czas na uspokojenie i wyciszenie, także dla znerwicowanych. Tymczasem same wakacje mogą stać się przyczyną stresu. O tym jak walczyć ze stresem i najlepiej wykorzystać urlop mówili w Polskim Radiu 24 Monika Porowska i Maciej Kubisiak.

AUDYCJA

 

Fakt.pl (7 września 2017)

Przez lata nie wiedziała o swojej chorobie. "Jadłam do zwymiotowania". O uzależnieniu od jedzenia opowiedziała była pacjentka ośrodka Vide. Komentarz ekspercki - Ewa Książek-Kubisiak.

WYWIAD

 

Radio Parada (31 maja 2017)

Gośćmi Radia Parada były Ewa Książek-Kubisiak i Monka Porowska, z którymi Ewa Kubasiewicz rozmawia o świadomości społecznej polaków w zakresie zdrowia psychicznego oraz stanach lękowo depresyjnych.

AUDYCJA

 

Radio Parada (26 kwietnia 2017)

Gośćmi łódzkiego Radia Parada była Monika Porowska - specjalista psychiatrii, certyfikowany psychoterapeuta oraz Ewa Książek-Kubisiak - psycholog kliniczny, specjalista terapii uzależnień z ośrodka Medyczno-Psychologicznego VIDE w Płocku.

AUDYCJA